Welcome..

Üdvözöllek a stars-news.gportal.hu-n, ami egy rajongói weblap. Most kicsit pontosítsak... mert a web Cristiano Ronaldoval a Real Madrid sztár focistájával foglalkozik. Tudsom egyből az jut eszetekbe, hogy milyen nagyképű.. és milyen egoista.. de ez nem midnen helyzetben van így. Remélem a web segítségével sikerül megszeretned ( ha mé nem szereted). Sokat olvashatsz róla, és betekintést kaphatsz mindennapjaiba is. Na de jó böngészést. xoxo. norina*

Navigation

Cristiano ♥

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro 1985. február 5-én született Funchal városában, Maria Dolores dos Santos Aveiro és José Dinis Aveiro legkisebb gyermekeként. Egy bátyja van, akit Hugo-nak hívnak, valamint két nővére, Elma és Liliana Cátia. A Ronaldo nevet édesanyja a néhai amerikai elnök, Ronald Reagan után adta fiának, ugyanis ő volt a kedvenc színésze, míg a Cristiano-t nővérétől kapta. több infó érdekel róla. ?!

»Csatorna: Digisport

Kivándorló keret: Casillas, Adán, Tomás Mejías, Jesús; Arbeloa, Albiol, Pepe, Varane, Carvalho, Marcelo, Coentrao, Casado, Nacho; Xabi Alonso, Khedira, Sahin, Callejón, Granero, Özil, Kaká; Cristiano Ronaldo, Benzema, Jesé és Joselu.

részletek, streamek

Elit stars

//vanessa-daily.gportal.hu/portal/vanessa-daily/image/gallery/1312056382_89.pngEz az oldal elit részlege, ami főként meghívásos.. de jelentkezhetsz is. Nem tiltom meg.. mivel nem lehet megtiltani. Ha akarsz úgyis fogsz kérni. De nagyon kritikus szemmel fogom nézni a webedet. Attól hogy az én weben nem olyan tökéletes, a tiédnek annak kell lennie, hogy felkerülhess ide. Nem feltétlen a dizidnek kell jónak lennie, de az egy picike előnyt nyújt ha tudsz grafizni. Bővítést nem tervezek, de ha lesz akkor is max csak egy sor.

Képre várnak: - - - - -
Szünetel: real-madridcf.gp, magicgarden.gportal.hu, kimi-sebi.fanfusion.com, freakyboom.gportal.hu, amazinglife.gportal.hu, atizzy.gportal.hu, candyfactroies.blogspot.com,

chet

//vanessa-daily.gportal.hu/portal/vanessa-daily/image/gallery/1312056382_89.pngMinden weblaponvannak szabályok, ígyitt is, és ha nem tudnád mik az alapszabályok elmagyaráznám neked. Nagyon egyszerű, nem szabad más nevében főképp az enyémben írnod a csetbe, ha betelt az elite, kérlek ne nyaggass azzal, hogy jelentkezni szeretnél, ne írj név nélkül, ne szidd a web témáját, - jelen esetben Cristianot - se pedig a szerkesztőt - jelen esetben engem - ha valami nem tetszik, írj egy mailt, vagy kultúrált megfogalmazással írd meg a csetbe. Úgy nagyon más nincs, ha ezeket betartod nyugodtan írhatsz a csetbe. Jó szórakozást hozzá !

dátumok...

11.07.Orvosi ellenőrzés (RM -város Valdebebasban)

végeredmények

Mivel minden meccsnek van egy végeredménye, olykor jó olykor rossz, de már nem lehet rajta változtatni. Itt az utolsó hat meccs végeredményét láthatjátok. Gondolom midnenkitudja, de ha nem akkor elmagyarázom. Az első oszlopban a dátum van. (xĐ) A másodikban a csapatok neve, jelenesetben az egyik mindig a Real Madrid lesz aminek a rövidítése az RM a harmadik oszlopban pedig az összes gól.

information

//vanessa-daily.gportal.hu/portal/vanessa-daily/image/gallery/1312056382_89.pngA web nem áll kapcsolatban Cristiano Ronaldoval, sem egyik hozzátartozójával, sem barátaival. Ez szimplán csak egy rajongói weblap. A tartalom saját írású, vagy saját gyüjtésű. A lopás szigorúan tilos (!!!!!) és komolya következményeket von maga után.

top affi

Jelentkezhetsz a csetben. 97% hogy kikerülsz. De ha nem mehet az elite, akkor úgyis megkérdezem, hogy egy top cserében benne lennél, vagy sem.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Hírek/cikkek
Hírek/cikkek : Primera División: Real Madrid - Rayo Vallecano 6-2

Primera División: Real Madrid - Rayo Vallecano 6-2

Második hazai meccsére készült a királyi alakulat, melynek kezdőcsapatában Mourinho - ahogy a hétközi fordulóban - most is változásokat eszközölt. A mindezidáig mellőzött Albiol a védelem közepén, Higuaín pedig a formáció „csúcsán” kapott kezdőként lehetőséget. Az elmúlt két fordulóban elszenvedett fiaskók után a csapat tagjai, Mourinho és a vezetőség is változásokat ígért, mind hozzáállásban, mind eredményben.

Ennek ellenére a mérkőzés úgy kezdődött, ahogy az előző két méMichurkőzésen abbahagyta a csapat, dekoncentráltan, figyelmetlenül. Rögtön kezdés után Lassana Diarra eladott labdájára csapott le az ellenfél és köszönték a lehetőséget, 15 mp! után megszerezték a vezetést, 0-1.Ezt követően azt gondolhatta a madridi publikum, hogy a hazai gárda nagyobb sebességi fokozatra kapcsol. A játék képe azonban nem sokat változott az első húsz percben; a Bernabeuban nyomás alatt tartotta a Real kapuját a nyolc év után újra az élvonalba került vendég együttes. Helyzeteket alakítottak ki, Casillasnak akadt védenivalója is.

A félidő felétől kezdett éledezni a vendéglátó együttes, előbb Kaká, majd rá két percre Higuaín előtt adódott lehetőség, azonban előbbi helyzetnél Dani védte a brazil játékmester középre tartó lövését, utóbbinál pedig az argentin csatár nem találta el jól a labdát és mellélőtt. A 29. percben Mourinho érzete, hogy ennél több CRkell és változtatott csapata felállásán, Lassana helyett Özilt küldte pályára. Ezt követően felpörögtek az események, a Real egyik helyzetet alakította ki a másik után. A 32. percben felpattant a hazai közönség, de mint kiderült korán örültek. Di María nagyszerű passza után Higuaín hiába helyezte a hálóba a labdát, les miatt érvénytelenítették a találatot. Rá pár percre Özil jobbal eleresztett hatalmas bombáját csak bravúrral tudta védeni a hálóőr. Majd C.Ronaldo is aktivizálta magát, előbb egy veszélytelen szabadrúgással vetette magát észre, majd jól centerezett a középen érkező Higuaín elé, de Dani résen volt és lefülelte a labdát. A 39. percben viszont már gólt jegyezhettünk fel a luzitán gólvágó neve mellé. Kaká 40 méteres sprint után a bal oldalon remekül ugratta ki, aki a kapus lábai között laposan a hálóba lőtte a labdát egalizálva ezzel az eredményt, 1-1.

Két percre rá újabb lesgól született. Higuaín kapott ismét nagy labdát, de sajnos megint lesen volt, így a lövéséből keletkezett kipattanót hiába lőtte a kapuba  a portugál támadó. A szünet előtt azonban megszerezték a vezetést Mourinho fiai. Egy szabadrúgást követően Ramos visszafejelt labdáját Higuaín helyezte az üres kapuba, 2-1.

Félidőben nem változtatott a Mister, jöhetett a folytatás. A játék képe sem változott, gyors és élvezetes maradt. Szinte rögtön kezdés után Michu majdnem büntetett Casillas hibája után, de éles szögből gurított labdája elment a kapu előtt. Nem sokat kellett a válaszra várni, egy kontra végén Movilla szabálytalanul állította meg Kakát a büntetőterületen belül, a tizenegyest C.Ronaldo elemi erővel a felső léc alá vágta, 3-1. Egy perccel később Higuain lőhetett éles szögből, ám a védők menteni tudtak, majd jött a válasz a Real góljára. Sarokrúgást követően egy lefejelt labdába piszkált bele Michu, Casillas pedig már csak a gólvonalon túlról tudta kiütni a labdát, 3-2.

Majd jött a hidegzuhany, a már menetrendszerű piros lapot Di María kapta kezezésért, miután már volt egy sárga lapja. Félő volt, hogy a bekapott gól és a kiállítás feltüzeli a vendégeket és újra nyílt lesz a mérkőzés. Mourinho rögtön reagált a helyzetre, Khedirát és Benzemát küldte pályára, az egész mérkőzésen remekül játszó Kaká és a vezető gólt szerző Higuaín helyett

. VaranePár perc mezőnyharc után újra átvette a kezdeményezést a Madrid. Alonso szabadrúgását még ki tudta a léc alól szedni Dani, az ebből kialakult szögletből beadott labdánál azonban nagyot hibázott, rosszul jött ki és Varane oxival lőtt labájával nem tudott mit kezdeni, 4-2. A fiatal védő első Real Madridos góljaként jegyezheti ezt a szépségdíjas találatot. Próbált változtatni a vendég együttes, cseréltek is, mindhiába, úgy tűnt mintha a Rayo csapata lett volna emberhátrányban. A 73. percben a jobb szélen meginduló Özil kiválóan tálalt Benzema elé, aki köszönte szépen és állítás nélkül, kapásból kilőtte a hosszú alsót, 5-2. Ezt követően is megmaradt a mezőnyfölénye a hazaikanak, bár kicsit visszavettek a tempóból. A 84. percben Karimazonban C.Ronaldo megszerezte harmadik, csapata hatodik gólját.  A portugál remek labdát kapott és miután már a kapust is kicselezte, az utánanyúlt és buktatta mielőtt előhette volna a labdát. Így újabb büntetőhöz jutott a csapat, amit ismét teljes magabiztossággal lőtt, kialakítva ezzel a 6-2-es végeredményt.

A madridisták tehát két rosszul sikerült mérkőzés után ismét az előszezoni énjüket idézték és gálával köszönték meg a kilátogató nézőknek a bizalmat. Figyelemre méltó, hogy a kiállítást követően nem tört össze a csapat és növelte dominanciáját a pályán, valamint több pozitívum is elmondható, kezdve Kaká és Albiol remek teljesítményén át, Varane gyönyörű találatáig. Remélhetőleg a lendület nem törik meg és a hétközi Bajnokok Ligája mérkőzésen az Ajax ellen ismét bebizonyítja a csapat, hogy félelmetes hely a  Santiago Bernabeu stadion.

Real Madrid: Casillas, Ramos, Varane, Albiol, Marcelo, Alonso, Lass (Özil, 29' ), Di María, Kaká (Khedira, 60') , C.Ronaldo, Higuaín (Benzema, 60').

Rayo Vallecano: Dani, Tito, Arribas, Jordi, Casado, Movilla, Javi Fuego, Michu(Trashorras, 71'), Piti,(Dani Pacheco 69') Lass, Tamudo (Delibasic, 57').

Gólszerzők: C.Ronaldo(39', 52', 86'), Higuaín(46'), Varane(68'), Benzema(75') illetve Micu (1', 56')

Játékvezető: Paradas Romero. Sárga lapot kapott két esetben is, ezért idő előtt mehetett zuhanyozni Di María illetve Lass, Movilla, Dani és Arribas sárgult be a vendégektől.

Egyebek: a meccset a spanyol liga hatodik fordulója keretében rendezték meg, a  Santiago Bernabeu stadionban 72.000 néző előtt.

A mérkőzés során szinte kiegyenlített volt a labdabirtoklás aránya (53-47%), a kaput eltaláló lövésekben viszont már megmutatkozott a hazai csapat fölénye (11-6). A vendégek kapusa ötször, míg Casillas kétszer nem tudott hárítani. Érdekesség, hogy a legtöbb statisztikai mutatóban, ahogy a labdabirtoklás arányában is szinte azonos erőt képviselt a két csapat. Szögletet eggyel többet rúgott a királyi gárda (7-6), eladott labdája a vendégeknek volt több (64-68) és szerzett labdákban is jobban jeleskedtek egy hajszálnyival (43-45). A találkozón 23 szabálytalanság történt, melyben a Rayo csapata "teljesített" jobban (7-16), ez meglátszott a sárga lapok számán is (2-4), igaz piros lapot mégis a fővárosi csapat kapott.

Hivatalos, hogy jön a Haikyuu!! Gomisuteba no Kessen movie! Magyar nyelvû plakát, magyar feliratos elõzetes!    *****    Todoroki Shoto Fanfiction oldal, nézzetek be és olvassatok! Új Shoto nendoroid blog az oldalon!    *****    A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?