Welcome..

Üdvözöllek a stars-news.gportal.hu-n, ami egy rajongói weblap. Most kicsit pontosítsak... mert a web Cristiano Ronaldoval a Real Madrid sztár focistájával foglalkozik. Tudsom egyből az jut eszetekbe, hogy milyen nagyképű.. és milyen egoista.. de ez nem midnen helyzetben van így. Remélem a web segítségével sikerül megszeretned ( ha mé nem szereted). Sokat olvashatsz róla, és betekintést kaphatsz mindennapjaiba is. Na de jó böngészést. xoxo. norina*

Navigation

Cristiano ♥

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro 1985. február 5-én született Funchal városában, Maria Dolores dos Santos Aveiro és José Dinis Aveiro legkisebb gyermekeként. Egy bátyja van, akit Hugo-nak hívnak, valamint két nővére, Elma és Liliana Cátia. A Ronaldo nevet édesanyja a néhai amerikai elnök, Ronald Reagan után adta fiának, ugyanis ő volt a kedvenc színésze, míg a Cristiano-t nővérétől kapta. több infó érdekel róla. ?!

»Csatorna: Digisport

Kivándorló keret: Casillas, Adán, Tomás Mejías, Jesús; Arbeloa, Albiol, Pepe, Varane, Carvalho, Marcelo, Coentrao, Casado, Nacho; Xabi Alonso, Khedira, Sahin, Callejón, Granero, Özil, Kaká; Cristiano Ronaldo, Benzema, Jesé és Joselu.

részletek, streamek

Elit stars

//vanessa-daily.gportal.hu/portal/vanessa-daily/image/gallery/1312056382_89.pngEz az oldal elit részlege, ami főként meghívásos.. de jelentkezhetsz is. Nem tiltom meg.. mivel nem lehet megtiltani. Ha akarsz úgyis fogsz kérni. De nagyon kritikus szemmel fogom nézni a webedet. Attól hogy az én weben nem olyan tökéletes, a tiédnek annak kell lennie, hogy felkerülhess ide. Nem feltétlen a dizidnek kell jónak lennie, de az egy picike előnyt nyújt ha tudsz grafizni. Bővítést nem tervezek, de ha lesz akkor is max csak egy sor.

Képre várnak: - - - - -
Szünetel: real-madridcf.gp, magicgarden.gportal.hu, kimi-sebi.fanfusion.com, freakyboom.gportal.hu, amazinglife.gportal.hu, atizzy.gportal.hu, candyfactroies.blogspot.com,

chet

//vanessa-daily.gportal.hu/portal/vanessa-daily/image/gallery/1312056382_89.pngMinden weblaponvannak szabályok, ígyitt is, és ha nem tudnád mik az alapszabályok elmagyaráznám neked. Nagyon egyszerű, nem szabad más nevében főképp az enyémben írnod a csetbe, ha betelt az elite, kérlek ne nyaggass azzal, hogy jelentkezni szeretnél, ne írj név nélkül, ne szidd a web témáját, - jelen esetben Cristianot - se pedig a szerkesztőt - jelen esetben engem - ha valami nem tetszik, írj egy mailt, vagy kultúrált megfogalmazással írd meg a csetbe. Úgy nagyon más nincs, ha ezeket betartod nyugodtan írhatsz a csetbe. Jó szórakozást hozzá !

dátumok...

11.07.Orvosi ellenőrzés (RM -város Valdebebasban)

végeredmények

Mivel minden meccsnek van egy végeredménye, olykor jó olykor rossz, de már nem lehet rajta változtatni. Itt az utolsó hat meccs végeredményét láthatjátok. Gondolom midnenkitudja, de ha nem akkor elmagyarázom. Az első oszlopban a dátum van. (xĐ) A másodikban a csapatok neve, jelenesetben az egyik mindig a Real Madrid lesz aminek a rövidítése az RM a harmadik oszlopban pedig az összes gól.

information

//vanessa-daily.gportal.hu/portal/vanessa-daily/image/gallery/1312056382_89.pngA web nem áll kapcsolatban Cristiano Ronaldoval, sem egyik hozzátartozójával, sem barátaival. Ez szimplán csak egy rajongói weblap. A tartalom saját írású, vagy saját gyüjtésű. A lopás szigorúan tilos (!!!!!) és komolya következményeket von maga után.

top affi

Jelentkezhetsz a csetben. 97% hogy kikerülsz. De ha nem mehet az elite, akkor úgyis megkérdezem, hogy egy top cserében benne lennél, vagy sem.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Hírek/cikkek
Hírek/cikkek : Primera Divisón: Málaga - Real Madrid 0-4

Primera Divisón: Málaga - Real Madrid 0-4

Pikáns meccsre készülhetett José Mourinho csapata, hiszen ahhoz a Malagához látogattak akinek az edzője éppen a portugál elődje volt a királyiaknál, Manuel Pellegrini, valamint az ellenfelet erősíti az egykori madridi gólvágó, Ruud van Nistelroy is.

Nos a Professzor nem nevezte kezdőjébe Mr. Gólt, így valamelyest megnyugodhatott a védelem, akit ezúttal is ugyanaz az öt ember képviselt akik az előző két mérkőzésen is, a kihagyhatatlan Casillas előtt az Arbeloa, Pepe, Ramos és Marcelo fémjelezte védelem állt. A formáció közepén ezúttal a fáradhatatlan Xabi párja ismét Khedira volt, aki legutóbb parádés mérkőzést tudhatott maga mögött. Azok számára akik megszokták, hogy Mourinho tartogat valamilyen meglepetést a kezdőcsapatba, nem kellett csalódniuk, hiszen a támadószekcióban ezúttal egy játékmesterrel állt fel a csapat, Kaká személyében. A brazil előtt és mellett Di María, Cristiano Ronaldo és Higuaín kapott bizalmat.

A Real Madrid kezdte a mérkőzést és rögtön a harmadik perc elején egy támadás végén C.Ronaldo esett el a büntetőterületen belül, majd a kontratámadás végén egy malagai játékos találta magát a földön, de a játékvezető egyik esetben sem ítélt tizenegyest. A következő pár perc az „ismerkedés” jegyében telt egészen a hetedik percig, amikor Kaká vette észre, hogy Khedira érkezik a kapu elé és remekül tálalt elé, azonban a német nem találta el jól a labdát és közelről mellé lőtt. A 9. perc Casillasról szólt.Casillas A 428. Bajnoki mérkőzésén pályára lépő hálóőr egy védelmi hiba után mentett óriásit, amikor is remekül lépett ki és hatalmasat mentett becsúszva kapujától 20 méterre Rondón elől. A 11. percben aztán megszületett a csapat 25. bajnoki gólja. Di María szlalomozott a hazaiak védői között, majd egy „no-look” passzal kihagyhatatlan helyzetbe hozta honfitársát, - aki folytatva bajnoki gólgyártását - elhúzta a kapus mellett, majd a hálóba gurított, előnyhöz juttatva ezzel csapatát, 0-1. A gól után aztán a szokásos forgatókönyvre váltott a mérkőzés. A gyorsGólöröm találat megnyugtatta a vendégeket, visszazártak és vártak az alkalomra, hogy lecsapjanak kíméletlen fegyverükkel; a villámgyors kontrával.  Egészen a 19. percig kellett várni az első hazai kapuralövésre. Pepe szabálytalankodott Cazorlával szemben és így ígéretes helyről rúghatott szabadrúgást Apono, lövését azonban Casillas bravúrral védeni tudta. A félidő közepére megduplázta előnyét a Királyi Gárda. Ismét Di María volt az előkészítő, azonban most a portugál gólgép volt a befejező. Az argentín szélső jobb oldalról remek labdát adott középre a berobbanó Cristianonak, aki védői között higgadtan gurított el a kapus mellett, 0-2.  A 28. pGólörömercben aztán eldöntötte a mérkőzést a Real, ismét Ronaldo talált be. A luzitán a malagai védőktől nem zavartatva tologatta a labdát a tizenhatos vonalában, majd gondolt egyet, ütemet váltott és védhetetlenül kilőtte a hosszú alsó sarkot, 0-3. Fél óra elteltével kijelenthető volt, hogy már csak Di Maríáékon múlik, hogy mekkora lesz a különbség a mérkőzés végére a két csapat között, hacsak Pellegrini ki nem talál valamit. Az első madridi szögletig a 38. percig kellett várni, amit Di María tekert be, Ramos fejelt vissza, majd Cristiano Ronaldo oxival, félfordulatból a hálóba lőtt, fantasztikus gól volt, 0-4. Önmagához képest hosszú gólcsendet tört meg a portugál, aki negyed óra alatt elért mesterhármasával a bajnoki góllövőlista élére repült. A félidő vége felé vezette első komolyabb akcióját Pellegrini csapata, amelynek végén Cazorla lőtt oldalhálót. A kirúgásból aztán remek kontrát vezettek a vendégek és C.Ronaldot csak szabálytalanul tudták megállítani, a megítélt szabadrúgást, ha kevéssel is, de mellé rúgta a sértett. Az utolsó nagy helyzetett a vendéglátók dolgozták ki. Bár szinte nincs védenivalója Casillasnak nagyon együtt él a játékkal és reflexeinek köszönhetően Joaquín lövését parádésan védeni tudta, így a félidőre megmaradt a négygólos előny.

Az első félidőben látottak alapján senki nem cserélt volna Pellegrinivel és mindenki szívesen lett volna Mourinho. Amíg előbbinek csodát kellett volna tennie, utóbbi hátradőlhetett és nyugodtan várhatta a folytatást. Ennek ellenére biztosak lehettünk benne, hogy a portugál maximalizmusa révén biztos nem tett ilyet és felhívta csapata figyelmét arra, hogy hiába a hatalmas előny a védekezést nem szabad elhanyagolni továbbra sem, ugyanis a harmadik gól után érezhetően kevesebbet zártak vissza a támadók.

A második félidőt aktívan kezdte a Malaga csapata, rögtön a 49. percben szabadrúgáshoz jutottak, amit Joaquín talált el parádésan, Casillas mozdulni sem tudott a lövésre, azonban ugye „jó kapusnak szerencséje van” és a felsőléc kisegítette. A kipattanó után egy gyorsan elvégzett szabadrúgást fülelt le Ramos és villámgyors kontrát vezethettek a Blancók. A támadás végén azonban HiguaínHiguaín kissé önző módon egyedül akarta befejezni a támadást és éles szögből próbált gólt szerezni, sikertelenül. A következő percekben fölényben játszott a hazai csapat, több lövésig is eljutottak. Előbb Cazorla lőtt kapásból a kapu mellé, majd egy perccel később egy remek passz sorozat után Rondón lőtt kapura, azonban Iker hárítani tudott. Az 57. percben ismét Rondón és Casillas volt a főszereplő. Ahogy az első félidőben, úgy most is egy remek kiugratást kapott a csatár és Casillas ismét kapujától 20 méterre próbált menteni, azonban most a támadó volt a gyorsabb és el tudta lőni a labdát, lövése centikkel a kapu mellet gurult az alapvonalon túlra. Tovább tart a malagai nyomás, egy szabadrúgás után Demichelis fejelhetett szabadon, ez a helyzet is kimaradt. Negyed óra elteltével úgy tűnt, hogy a nagy hátrány ellenére a Professzornak sikerült feltüzelnie játékosait és mindent megtesznek a szépítő találatokért. Mindeközben a Real Madrid elégedettnek ítélte a négygólos előnyt és abszolút nem erőltette a támadásokat. A 64. percben folytatódott a malagai tüzijáték, sorra záporoztak a lövések a vendégek kapuja felé, azonban hol Casillas védett, hol valamelyik védő mentett lábbal, fejjel, testtel. Az első félidőben még az volt a kérdés, hogy mikor rúgja következő gólját a Real Madrid, most azonban az, hogy mikor kapja az első gólt Mourinho csapata. Vérfrissítésre szánta el magát a mester, még korábban Özil váltottaÖzil Kakát, a 70. percben pedig Benzema érkezett Higuaín helyére, majd a 76. percben utolsó lehetőségként a két gólpasszt jegyző Di María sétált le, akit Callejón váltott. 12 perccel a vége előtt bizonyossá vált, hogy a hazai pálya ezen az estén nem előnyévé, hanem inkább hátránnyá vált a Malaga számára. Ismét Rondón probálkozott az elmélázó madridi védők között és közelről elemi erővel szinte kettétörte a felsőlécet, lövése ismét kifele pattant. A hátralevő időben a labdavesztésekről és labdaszerzésekről szólt, helyzetet egyik csapat sem alakított ki és láthatóan a mérkőzés végét várták. A 88.percben  szabadrúgáshoz jutottak Benzemáék, ismét C.Ronaldo állt a labda mögé. Először „kicselezte” a szeme felé tartó zöld lézerfényeket, majd a sorfal fölött kapura lőtt, probálkozását Rubén hárítani tudta. A játékvezető a 90. percben gondolkodás és hosszabbítás nélkül lefújta a mérkőzést.

Egy félidő tehát elégnek bizonyult a három pont megszerzéséhez. Cristiano Ronaldo két gólra van a századik találatától, amit remélhetőleg a hétközi fordulóban hazai pályán ünnepelhet a Villarreal ellen.

A mérkőzés jegyzőkönyve (
Real Madrid:  Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo; Khedira, Xabi Alonso, Di María (Callejón, 75'), Kaká (Özil, 61'), Cristiano és Higuaín (Benzema, 68')

Malaga: Rubén; Gámez, Demichelis, Mathijsen, Eliseu (Monreal 85'), Apoño, Toulalan, Joaquín (Buonanotte, 77'), Cazorla (Seba Fernández, 71'), Rondón, Isco.

Gólszerzők: Higuaín (10’), Cristiano Ronaldo (22’, 27’, 37’)

Játékvezető: Mateu Lahoz. Sárga lapot egy ember, Eliseu kapott a hazai együttesből.

Egyebek: a meccset a spanyol bajnokság kilencedik fordulója keretében rendezték meg a La Rosaleda stadionban.

A találkozó pontosan 90 percig tartott, bár az első félidőben hatalmas fölény mutatkozott a labdabirtoklás terén a vendégek részére, a második félidőre minimálisra csökkent (44-56%). Kaput eltaláló lövésből (5-7) és gólból (0-4) is több jutott a királyiaknak, igaz ehhez kellett egy jó adag szerencse és Iker Casillas is. Mindkét csapat nagyon pontatlanul játszott az este folyamán, 84 illetve 79 eladott labda került a csapatok neve mellé, valamint 65-65 szerzett labda. Összesen 19 szabálytalanság történt (7-12), amely során az egyetlen sárga lapot a hazai együttes kapta.

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierjèt!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre